Anasayfa    
    
   

BİZ KİMİZ?

Etiket bizim için bir yaşam şekli

Etiket bir ürünün kimliği, kişiliğidir; bilgi vermekle kalmaz, ürünün tanınmasını ve benimsenmesini kolaylaştırır. “Etiket”i basit bir baskı ve dizayn işi olarak görmeyen Etiket Center, bu mantalite ile 30 yılı aşkın bir süredir temizlik, kozmetik, gıda, sağlık, ilaç, otomotiv, madeni yağ, elektrik ve elektronik gibi farklı sektörlere hizmet vermektedir.
Bu sektörlerde çalıştığı her bir müşterisinin ürünlerinin tanınmasının yanı sıra marka imajının oluşturulmasına yönelik olarak şekil, renk, kaliteli malzeme ve kalıcılığı esas alan çalışmaları ile büyük katkı sağlamaktadır.

Günümüzde artan rekabet koşullarında farklılaşmak için her türlü yolu deneyen markaların, ilk olarak üzerinde durmaları gereken şey, ürünleri ile bütünleşmiş doğru ve etkili etiketlendirme olmalıdır. Etiket Center bu ihtiyacı 7000 m2’lik modern binasında ileri teknolojiyi takip ederek sürekli güncellediği teçhizatı ile ön hazırlık, hammadde ve üretim safhalarını kendi bünyesinde başarı ile karşılamaktadır.  

Sunulan ürünler dünya standartlarında, hammadde, grafik, üretim ve nihai üreticiye kadar teslimatını ve memnuniyetini kapsayan bir süreçte belli bir sorumluluk gerektirmektedir. Müşterilerinin %95’inin ihracatçı olması ve Avrupa’nın belli başlı büyük mümessillerinin onayını alması, Etiket Center’ın alanında önemli bir yol kat ettiğini göstermektedir.

Her bir müşterinin farklı talepleri, farklı ürün ve markaların ihtiyaçları doğrultusunda Etiket Center daha etkili yatırımlara yönelmiştir. Bunun neticesinde doğan uzmanlık alanları ve teknik donanımlı departmanlar ile Etiket Center daha verimli hizmetler vermektedir. Ofset Baskı, Yapışkanlı Etiket, Baskı Etiket ve Dokuma Etiket departmanlarında her türlü ihtiyaca uygun etkili çözümler üretmektedir.

Etiket Center ile her bir marka yoluna sağlam adımlarla ilerlemektedir!